29 lipca 2011

Szufladki z Biedronki, czyli nowy sposób na przechowywanie kolorówki

Dzisiaj będąc na małych zakupach w Biedrnoce, zauważyłam osławione już wśród większości blogerek szufladki. Były w ładniejszej wersji kolorystycznej niż te z Leroy Merlin oraz tańsze - 16,99zł. Jako że moje kosmetyki spoczywały w łazience wśród kosmetyków mamy i siostry, niestety przypadało im miejsce na wierzchu, obok wanny, więc opakowania szybko się brudziły. Teraz nastał koniec tych smutnych czasów i spokojnie mieszkają sobie w szufladkach ;) (przydałaby się jeszcze z jedna albo i dwie... :P).
Całość prezentuje się tak:
Przy okazji szybki podgląd na to, co zamieszkało w której szufladce. Moja kolekcja kosmetyków może nie jest zbyt pokaźna, ale wystarczająca jak na moje potrzeby ;) (i stale się rozrasta):

1. W dolnej szufladzie zamieszkały podkład, pudry, rozświetlacz, róże i korektor (o rozświetlaczu zapomniałam napisać na zdjęciu, mieszka w pudełeczku po Nivei bo się rozkruszył...). Na zdjęciu nie ma także bronzera, który zapomniałam "zaszufladkować" ;)

2. Środkowa szuflada to królestwo cieni do powiek, żeby nie walały się po niej bez ładu i składu, dodatkwo ulokowałam je w koszyczku (w którym mieszkały do tej pory). Kolory pamiętam po pudełeczkach, więc to dla mnie dość wygodny sposób. Dodatkowo trzymam tutaj bazę pod cienie oraz płyn do pigmentów Kobo.

3. Górna szufladka to miejsce na pędzle (ciągle nie mam idealnego sposobu na przechowywanie, kiedy stały w szklance na wierzchu miałam wrażenie, że ciągle się kurzą, więc wolałam je włożyć do koszyczka i do szufladki), tusze do rzęs, kredki do oczu i brwi, pęsety oraz eyelinery. Trochę tu "ciasno", ale lepszego pomysłu nie miałam - najlepszym rozwiązaniem byłaby dodatkowa szuflada na pędzle, ale cóż...

5 komentarzy:

 1. Widzę, że również u Ciebie dziś przeprowadzka do szufladek ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. chyba muszę wybrać się do Biedronki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawialam sie czy nie kupic ale mam podobne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. kurczę, widzę że wszędzie są te szufladki a mi by się bardzo przydały takie ;) super blog;) dodaję do obserwowanych:)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do dzielenia się swoimi opiniami! :)Odpowiedzi na pytania zamieszczone w komentarzach będę zamieszczać pod tym samym postem!
Wszystkie reklamy oraz komentarze "zapraszające" będą usuwane.