8 lipca 2011

Essence kredka do brwi Eyebrow Designer

Dzisiaj na tapetę idzie moja ulubiona (choć zarazem jedyna) kredka do brwi - Eyebrow Designer. Odkąd pamiętam miałam dość niesforne brwi, nie tyle krzaczaste, co włoski lubiły się układać nie pod tym kątem, co trzeba. Podczas zakupów bożonarodzeniowych kupowałam siostrze prezent w szafie Essence i jakoś przypadkiem ta kredka trafiła do mojego koszyka. Posiadam odcień Brown 02, który najbardziej pasuje do moich brązowych włosów. Na początku miałam tendencje do nakłdania zbyt dużej ilości kredki, przez co brwi były za ciemne i miały ciepły odcień, co wyglądało nienaturalnie. Jednak nie trzeba było długo czasu, żebym znalazła odpowiednią "metodę" malowania. Szczoteczka, jaka znajduje się w zatyczce jest niesamowicie przydatna, jak dla mnie - dzięki niej moje brwi w końcu są w miarę ujarzmione ;) Przy okazji rozczesywania włosków, szczoteczka rozciera kreskę, co potęguje efekt "naturalności".
Podsumowując, bardzo lubię tę kredkę  i pomimo codziennego używania od ponad pół roku nie ubyło jej jeszcze nawet pół. Trzeba pamiętać o częstym przemywaniu szczoteczki, na której lubi się osadzać trochę kosmetyku.
Opakowanie jest dość przyjemne dla oka, napisy się nie ścierają, kredka się nie łamie. Utrzymuje się cały dzień.

Co: Essence, kredka do brwi Eyebrow Designer, 02 Brown.
Ile: ok. 8zł / 1g
Jak: 9/10 (jeden punkt odejmuję za zbyt ciepły odcień, który nie jest dostrzegalny, jeśli kredki nie nałożymy za dużo)
Obydwa zdjęcia swatchy wykonane w świetle dziennym, jedno w cieniu, drugie w pełnym słońcu. W drugim widać te ciepłe tony, o których pisałam. Jednak kolor na moich brwiach jest bardziej podobny do tego na pierwszym zdjęciu. 

2 komentarze:

  1. ja ostatnio poszukuję brązowej kredki do brwi, której odcien nie bd ciepły, czyli essence odpada...

    OdpowiedzUsuń
  2. No niestety Essence ma tą ciepłą nutkę, uważam że nie jest ona zbyt "nachalna" i nie daje sztucznego efektu, no ale nie można powiedzieć, żeby to był zimny odcień ;)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do dzielenia się swoimi opiniami! :)Odpowiedzi na pytania zamieszczone w komentarzach będę zamieszczać pod tym samym postem!
Wszystkie reklamy oraz komentarze "zapraszające" będą usuwane.