25 grudnia 2011

Wyniki rozdania!

Wczoraj o północy zakończyło się moje pierwsze rozdanie :). Dzięki systematycznemu zapisywaniu losów, dzisiaj mogłam od razu przystąpić do losowania. Najpierw jednak mam kilka uwag:
 • Do rozdania zgłosiło się 90 osób.
 • W sumie zdobyłyście 295 losów.
 • Liczba obserwatorów mojego bloga w czasie trwania rozdania zwiększyła się prawie dwukrotnie - ze 100-kilku na 199 obserwatorów! :)
 • Wiele z dziewczyn niestety nie spełniało podstawowego warunku, jakim było publiczne obserwowanie bloga. Tym razem zwracałam Wam uwagę na ten fakt na Waszych blogach, bo wiem, że blogspot czasami szwankuje w tej kwestii, jednak na przyszłość proszę Was o dokładne sprawdzanie swoich zgłoszeń i warunków uczestnictwa, albowiem nie będę się "upominać"  następnym razem.
 • Jedna z uczestniczek zgłosiła do rozdania bloga, który łamał warunku regulaminu - był to blog dotyczący jedynie rozdań.
A teraz już przechodzę do najprzyjemniejszej części, czyli wyniki same w sobie :) Ogłaszam, iż moje pierwsze rozdanie wygrała...


Gratuluję! Przypominam, że na maila z danymi adresowymi czekam 72 godziny, czyli 3 dni :) Maila z informacją o wygranej już wysyłam.

Dziękuję wszystkim za udział i życzę powodzenia w kolejnych rozdaniach!

16 komentarzy:

 1. graatulacje :D rozdanie prawie jak prezent od Mikołaja, akurat w święta:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwyciężczyni. Ja jestem jedną z osób, ktorej nagminnie znikają obserwowane blogi i naprawdę nic na to nie można poradzić - mimo dokładnego sprawdzania zgłoszenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje! u mnie konkurs OPI, zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale byłam blisko :((
  Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do dzielenia się swoimi opiniami! :)Odpowiedzi na pytania zamieszczone w komentarzach będę zamieszczać pod tym samym postem!
Wszystkie reklamy oraz komentarze "zapraszające" będą usuwane.