26 lutego 2014

Isana - szampon i płukanka do włosów brązowych

Bardzo lubię produkty Isana, ale muszę przyznać, że jednak nie szaleję za kosmetykami do włosów tej marki... Wyjątek stanowi tylko wycofana już, kultowa odżywka z Babassu. Tym razem testowałam produkty Isana do włosów brązowych - szampon i płukankę. Szampon ma pojemność 250ml w cenie 7,59zł, a płukanka to 200ml w cenie 7,49zł.
Produkty zawierają ekstrakt z orzecha włoskiego i  karmel, co zapewnia im świetny zapach - lekko słodki, czekoladowy. Jednak jeśli chodzi o działanie, to są bardzo przeciętne produkty. Krzywdy mi nie zrobiły, ale nic dobrego też nie. Nie zauważyłam w żadnym stopniu pogłębienia koloru moich włosów. Szampon dobrze oczyszcza i ładnie pachnie, więc zużyję go z przyjemnością. Enigmatyczny produkt o nazwie "płukanka" sprawdził się gorzej. Płukanki, które znałam do tej pory, miały o wiele rzadszą konsystencję, wodnistą, a to wg mnie jest po prostu bardzo słaba, gęstawa odżywka do włosów. Stosowana solo odrobinę wygładza i zmiękcza włosy, jak wiele innych słabych odżywek. Zużywam ją mieszając w proporcji 1 do 3 z moimi innymi, sprawdzonymi odżywkami czy maskami.


Samo opakowanie też oceniam niestety na minus. Mimo, że okrągło-kanciasty design wygląda bardzo fajnie, o tyle otworzenie produktu mokrymi rękami to już większa akrobatyka, grożąca uszkodzeniem paznokci.

Nie mogę powiedzieć, że jestem zawiedziona, bo też nie spodziewałam się faktycznego działania po tych produktach. Nie spotkałam się jeszcze z żadnym szamponem czy odżywką, które realnie pogłębiałyby kolor włosów. Miałam jednak nadzieję, że płukanka będzie miała nieco bardziej odżywiające właściwości.

7 komentarzy:

 1. Nie wiedziałam ze Isana wypuściła takie specjalne szampony i odzywki do danego koloru wlosow ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Płukanka? Zawsze myślałam, że to odżywka :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie działają tak jak powinny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też byłam średnio zadowolona z tej odżywki, na dodatek bardzo szybko ją skończyłam. Szampon był lepszy, ale nie planuję powrotu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli przeciętniaki.
  Również byłam bardzo zadowolona z tej wycofanej odżywki.
  Aktualnie zachwycam się pianką do włosów z Isany.
  Tą w różowej butelce.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że nic a nic nie pogłębiły koloru włosów. Kosmetyków do włosów z Isany jeszcze nie miałam...

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak do tej pory nie używałam jeszcze kosmetykow Isany tych do włosów

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do dzielenia się swoimi opiniami! :)Odpowiedzi na pytania zamieszczone w komentarzach będę zamieszczać pod tym samym postem!
Wszystkie reklamy oraz komentarze "zapraszające" będą usuwane.