31 stycznia 2014

Poczuj się jak gwiazda Hollywood, czyli nowe okulary od Firmoo ;)

Jakiś czas temu Firmoo zaproponowało mi, abym wybrała sobie drugie okulary. Z chęcią przystałam na tą propozycję, bo moje ulubione okulary przeciwsłoneczne nie dotrwają chyba do końca przyszłego sezonu... Nie mówiąc o tym że jednorazowo zapomniałam schować je do etui, co zaskutkowało rysami na samym środku szkieł...
Model, który wybrałam znajdziecie tutaj, z tego co widzę, obecnie dostępny jest jedynie odcień burgundowy. Ja wybrałam klasykę, czyli czarne oprawki. Są one iście "hollywoodzkie" ;). Zasłaniają sporą część twarzy, ale wg mnie wygląda to całkiem fajnie, nie ma efektu "muchy", jak w niektórych okularach, dają za to poczucie tajemniczości ;). Zdjęć na mnie niestety nie ma, ponieważ mam ostatnio wybitnie niefotogeniczne dni :D. Oprawki są lekko zaokrąglonymi kwadratami, nieco wyciągniętymi ku górze w zewnętrznych kącikach, które ozdobione są również srebrzystym "V".


Okulary są bardzo dobrze wykonane i wygodne w noszeniu. Szkła mają niebieskawo-fioletowy odcień i są cieniowane, co osobiście bardzo lubię. W zimie okularów używam tylko do prowadzenia samochodu, ale nie mogę się doczekać, aż pójdą na dobre w ruch wiosną i latem ;).


Do okularów jak zawsze dołączono twarde etui, miękki pokrowiec, ściereczkę (którą zapomniałam umieścić na zdjęciu) oraz kluczyk i zapasowe śrubki. Szczególnie cieszy mnie to, że okulary posiadają twarde etui. Co prawda mam już jedno, ale to od Firmoo jest solidniejsze i ładniejsze, a przy tym nieco mniejsze, co jest bardzo cenne w przypadku damskiej torebki ;).


Dla przypomnienia, Firmoo to internetowy optyk, który oferuje zarówno okulary do szkieł korekcyjnych, jak i przeciwsłoneczne. Kupowanie okularów on-line może nie wzbudzać zaufania, ale ja bardzo polubiłam tą formę. Okulary są bardzo dokładnie opisane, wraz ze wszystkimi wymiarami, a system Virtual Try-On pozwala wgrać swoje zdjęcie i "przymierzyć" okulary. Po dwukrotnych zakupach z tym systemem mogę stwierdzić, że sprawdza się bardzo dobrze, szczególnie w zakresie proporcji okulary-twarz (niektóre oprawki są węższe, inne szersze, a ten system pozwala oszacować, czy okulary będą dobrze pasować). Ponadto przy każdym modelu znajdują się zdjęcia okularów na różnych blogerkach czy modelkach.


Firmoo prowadzi także system First Pair Free (szczegóły tutaj), dzięki któremu pierwszą parę okularów możemy zamówić całkowicie za darmo, płacąc jedynie za przesyłkę! Oznacza to, że możemy dostać solidne okulary od optyka ponosząc koszt ok. 40-50zł przesyłki. Również jeśli któraś z Was prowadzi bloga i jest zainteresowana współpracą, możecie znaleźć więcej informacji na ten temat i wysłać swoje zgłoszenie poprzez tą stronę.

8 komentarzy:

Zapraszam serdecznie do dzielenia się swoimi opiniami! :)Odpowiedzi na pytania zamieszczone w komentarzach będę zamieszczać pod tym samym postem!
Wszystkie reklamy oraz komentarze "zapraszające" będą usuwane.