16 kwietnia 2014

Konkurs - wygraj kubeczek menstruacyjny!


Dzisiaj będzie troszkę inaczej, zdecydowanie bardziej kobieco… dzięki uprzejmości Pani Ewy (mojej imienniczki :) ) ze sklepu Magiczny Kubeczek udało mi się zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest dowolnie wybrany kubeczek menstruacyjny.
Aby wziąć udział w konkursie, należy zostawić pod tym postem swój adres e-mail wraz z odpowiedzią na pytanie:


Ile waży kubeczek menstruacyjny Naturcup w rozmiarze 0?

Prawidłowa waga określona jest z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Dla ułatwienia mam dla Was małą podpowiedź – waga kubeczka mieści się w zakresie 9-11g.

Zwycięzcą zostanie osoba, która poda wagę najbliższą tej prawdziwej. W przypadku dwóch tak samo trafnych odpowiedzi, zdecyduje kolejność publikacji komentarzy. Konkurs trwa od dzisiaj do końca miesiąca (30 kwietnia). Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Co do samego kubeczka, zachęcam gorąco do odpowiedzenia strony www.magicznykubeczek.pl. To nie tylko sklep z szerokim wyborem kubeczków, ale także encyklopedia wiedzy na ich temat. Można tam znaleźć nie tylko ogólne informacje o kubeczkach, ale także wiele zagadnień formułowanych na zasadzie pytań i odpowiedzi. Warto zagłębić się w temat, bo wydaje mi się, że dobrze dobrany kubeczek menstruacyjny ma szansę stać się najlepszym przyjacielem każdej kobiety ;). 

Innym „doradcą” jest stary, dobry YouTube. Ja sama poszukując informacji na temat kubeczków natknęłam się na trzy sympatyczne youtuberki, które pomogły mi niejako naświetlić temat i podjąć decyzję. Są to:

 • Baby Jane Hudson 
 • Dirty Diaper Laundry i dwa jej filmy:  Menstrual Cups: What Every Woman Should Know  oraz How to Insert and Remove a Menstrual Cup 
 • Percious Stars Pads (filmiki w języku angielskim) - podaję link do całego jej kanału, bo ma ona naprawdę wiele filmików na temat kubeczków menstruacyjnych i nie tylko. Młodziutka nastolatka, a można się od niej sporo dowiedzieć ;). Bardzo fajnie oglądało mi się jej filmiki, a skoro dziewczyna od 13. (o ile dobrze pamiętam) roku życia używa kubeczków menstruacyjnych, to czemu ja, 10 lat starsza, miałabym się ich „bać”? ;) 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące kubeczków menstruacyjnych, śmiało zadajcie je w komentarzach pod tym postem. Pani Ewa ze sklepu Magiczny Kubeczek udzieli na nie odpowiedzi oraz w razie potrzeby pomoże zwyciężczyni w doborze odpowiedniego kubeczka.

Regulamin:

 • Organizatorem konkursu jestem ja, Ev, właścicielka bloga http://kotwkosmetyczce.blogspot.com.
 • Sponsorem nagrody jest sklep Magiczny Kubeczek - http://magicznykubeczek.pl/
 • Zwycięzcą zostanie 1 osoba, która poda wagę najbliższą rzeczywistej wadze kubeczka menstruacyjnego Naturcup w rozmiarze 0. W przypadku dwóch takich samych (lub trak samo bliskich) odpowiedzi, wygrywa osoba, której komentarz pojawił się jako pierwszy.
 • Nagrodą jest dowolnie wybrany kubeczek menstruacyjny ze sklepu Magiczny Kubeczek - http://magicznykubeczek.pl/.
 • Konkurs trwa od 16 kwietnia do 30 kwietnia 2014r., do godziny 23:59.
 • Wyniki ogłoszę na blogu w przeciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu.
 • Zwycięzca jest zobowiązany wysłać mi swoje dane kontaktowe w przeciągu 72h od ogłoszenia wyników konkursu.
 • Nagroda zostanie wysłana  Pocztą Polską lub za pośrednictwem Paczkomatów w przeciągu 14 dni od otrzymania adresu zwycięzcy.
 • Wysyłka nagród odbędzie się tylko na terenie Polski.
 • Aby zgłosić się do konkursu, należy zostawić komentarz pod odpowiednim postem na blogu, zostawiając także swój adres e-mail. Publikując komentarz, akceptujesz warunki regulaminu.
 • Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
PS: Przepraszam Was za tak sporadyczną aktywność na blogu, ale w tym roku brak czasu baaardzo intensywnie daje się we znaki, niestety ;). Studia (ze skrajnie idiotycznym podziałem godzin - w tym semestrze jestem studentką dzienną, wieczorową i zaoczną w jednej osobie, mimo, że uczęszczam na studia dzienne...), praca, przygotowania do ślubu... jest gorąco ;)

15 komentarzy:

 1. waga kubeczka 9g
  kasiuniasz15@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Waga kubeczka 9,6 g
  nadine009@gmail.com

  :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Waga kubeczka 10,21
  easiertorun@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Waga kubeczka: 9,92
  amandazaj@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. waga kubeczka: 10.70g
  rozamilosci@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. 10,65g
  jagodasablik@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam serdecznie do dzielenia się swoimi opiniami! :)Odpowiedzi na pytania zamieszczone w komentarzach będę zamieszczać pod tym samym postem!
Wszystkie reklamy oraz komentarze "zapraszające" będą usuwane.